Niepubliczne Przedszkole „DWOREK” to przedszkole, które powstało z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 6 lat. Naszym celem było stworzenie miejsca gdzie największą wartością jest dziecko. Większość wrodzonych umiejętności dzieci rozwija się intensywnie w wieku przedszkolnym, dlatego działania edukacyjne, pobudzanie rozwoju intelektualnego i społecznego dziecka, przynoszą najlepsze rezultaty w tym właśnie czasie. Oprócz rodzinnej atmosfery i zabawy, integralnie powiązane zadania z różnych obszarów edukacji efektywnie i skutecznie stymulują ogólny rozwój każdego dziecka, bo przecież przedszkole to właśnie początek edukacyjnej drogi. Warto, by miała ona podstawę z solidnych fundamentów.

 

Przedszkole „DWOREK” jest czynne od poniedziałku do piątku

w godz. 6.30-17.00 od września do lipca

 

Przedszkole zajmuje ok. 200 m2 powierzchni budynku przy ulicy Paderewskiego 69. Posiadamy 2 przestronne sale do zabaw i nauki z osobnymi łazienkami.

WYPOSAŻENIE SAL

Przyjazna kolorystyka, estetyka sal przedszkola oraz spełnione surowe wymogi bezpieczeństwa, to cechy jakie posiadają znajdujące się w naszej akademii asortymenty wyposażenia. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość naszych mebli i zabawek przedszkolnych, ze względu na specyficzną i szczególnie wymagającą grupę użytkowników, jakimi są nasi najmłodsi. Nasze wyroby posiadają wymagane w przedszkolach certyfikaty. Przedszkole jest w pełni wyposażone, kolorystyka wnętrza, duża ilość światła i obszerne, dobrze wentylowane sale dają poczucie ciepła i przestrzeni dzieciom.

Do dyspozycji przedszkolaków mamy własny ogród wyposażony w plac zabaw dostosowany do potrzeb najmłodszych.

Czuwamy nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych, dlatego teren naszej placówki jest ogrodzony.

Zapewniamy dzieciom trzy posiłki dziennie i nielimitowane dokładki, w zależności od apetytu naszych przedszkolaczków.